Turnieje młodzieżowe

Kalendarz imprez sportu młodzieżowego - rok 2017 (01.03-31.12.2017)

 
Lp. Nazwa imprezy Termin i miejsce Uczestnicy – kategorie Organizator – kontakt Województwo
 
1. IX Ogólnopolski Memoriał Zbigniewa Barnasia w Piłce Ręcznej Dziewcząt 18 – 19.03.2017

Tarnów

 kategorie:

Juniorki młodsze: 2000 i mł.

Oldbojki – Open

MKS Pałac Młodzieży  Tarnów

Krzysztof Janas, tel. 691 728 788

kjanas@op.pl

MAŁOPOLSKIE
2. II Ogólnopolski I Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców, Piaseczno Marzec 2017 24-26.03.2017

Piaseczno

Młodziczka (r.2002/03)

Młodzik (r.2002/03)

Junior Młodszy (2000/01)

KS Victoria Piaseczno

Prezes:

Lenard Elżbieta (tel.501204880)

Trenerzy:

Langowski Dawid (tel.505923091)

Matraszek Zbigniew (tel.505923067)

 

MAZOWIECKIE
3. XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005 O PUCHAR PRZYJACIÓŁ PIŁKI RĘCZNEJ W WINNICY 21-23.04.2017

Winnica

2005 I MŁODSZE –DZIEWCZĘTA LUKS LIDER WINNICA

TOMASZ SZELIGA

606-726-946

Tosze14@wp.pl

MAZOWIECKIE
4. WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT WE WŁOCŁAWKU 22-04-2017 R

Włocławek

DZIEWCZĘTA:

1)      2004-2005

2)      2006 I MŁODSZE

MSPR JUNAK WŁOCŁAWEK

DAMIAN SIDWA TEL 603559312

E-MAIL: BIURO@JUNAKWLOCLAWEK.PL

KUJAWSKO – POMORSKIE
5. XXXVII międzynarodowy turniej  piłki ręcznej dziewcząt i chłopców o „Puchar Lajkonika LAJKONIK CUP 2017” 22-24.04.2017

Kraków

2004– 2002  SKS KUSY KRAKÓW, Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1

Kontakt: os. Handlowe 4 31-935

12 644 24 75; wmio@op.pl; www.lajkonikcup.pl

 

 

MAŁOPOLSKIE
6. Grodków Handball Festival 27.05.2017

Grodków

Wszystkie kategorie wiekowe dziewcz. i chł. UKS „Olimp” Grodków – Malinowski Grzegorz 602267644 OPOLSKIE
7. Otwarte Mistrzostwa Puław w Piłce Ręcznej-

XIX Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci

02-04.06.2017

Puławy

Chłopcy roczniki  2003, 2004, 2005, 2006 Klub Sportowy Piłki Ręcznej AZOTY-PUŁAWY Spółka Akcyjna

Ryszard Antolak -692596095

Artur Witkowski – 600230888

LUBELSKIE
8. Obóz “Gramy w Ręczną” 13-20.08.2017

Kowalewo Pom.

  2010 i młodsi ZPRP i MSiT

Łukasz Monikowski 662242714

KUJAWSKO-POMORSKIE
8. IV OGÓLNOPOLSKI BAŁTYCKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA USTKA 07-10.09.201

Ustka

MŁODZICZKA-rocznik 2003/04 Urząd Miasta Ustki, OW’’ Albatros’ ’S.S.P.R ‘’Szczypiorniak-Ustka’’  Tel.607446026 POMORSKIE
9. Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców „O Buławę Hetmańską” 8-10.09.2017

Zamość

 kategoria wiekowa:

młodzik i junior

  Międzyszkolny Klub Sportowy  „Padwa”

ul. Królowej Jadwigi 8,

22-400 Zamość

tel. 84 62 717 90 lub 512 116 686

e-mail: mkspadwa_zamosc@poczta.onet.pl

LUBELSKIE
10. Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych „Zamość CUP 2017” 15-17.09.2017

Zamość

 kategoria wiekowa: junior

młodszy

 Międzyszkolny Klub Sportowy  „Padwa”

ul. Królowej Jadwigi 8,

22-400 Zamość

tel. 84 62 717 90 lub 512 116 686

e-mail:   mkspadwa_zamosc@poczta.onet.pl

LUBELSKIE
11. XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT „GNIEZNO CUP 2017” 15-17.09.2017

Gniezno

Dzieci – rocz. 2005 i  mł.

Młodziczka – rocz. 2003 i mł.

ROBERT POPEK – 606230737

popas@vp.pl

Roman Solarek – 607183813

romo75@poczta.onet.pl

 

WIELKOPOLSKIE
12. OLSZTYN HANDBALL CUP 2017 22-24.09.2017

Olsztyn

junior młodszy (2001/02)

młodzik (2003/04)

chłopcy (2005 i młodsi)

KS Szczypiorniak Olsztyn

Konstanty Targoński 502 395 316

WARMIŃSKO-MAZURSKIE
13. XV Ogólnopolski Memoriał Wiesława Kozioła  w Piłce Ręcznej Chłopców

 

23 – 24.09.2017r.

Tarnów

 kategorie:

Juniorzy młodsi: 2001 i mł.

Oldboje – Open

MKS Pałac Młodzieży  Tarnów

Krzysztof Janas, tel. 691 728 788

kjanas@op.pl

MAŁOPOLSKIE
14. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 29.09-01.10.2017

Brodnica

JUNIORKA MŁODSZA  2000/2001

JUNIOR MŁODSZY       2000/2001

MŁODZICZKA               2002/2003

MŁODZIK                      2002/2003

MKS   BRODNICA

JAN ORZECH 662 128 382

 

KUJAWSKO-POMORSKIE
15. 41 Listopadowy Turniej Piłki Ręcznej 10-12.11.2017 r. Gdańsk Junior- 1999 i mł.

Junior mł. – 2001 i mł.

Młodzik – 2003 i mł.

Uczniowski Klub Sportowy „Conrad” Gdańsk

e-mail: uksconradpr@wp.pl

tel: Tomasz Zygmunt: 604 233 518

POMORSKIE
16. IX Międzynarodowy

Turniej Piłki Ręcznej

„Mikołajek Handball Cup – 2016”

24-26.11.2017

Legnica

Chłopcy – rocznik

2003 i młodsi

Piotr Pęczek tel. 669030090

e-mail:piotr.1962@op.pl

DOLNOŚLĄSKIE
17. Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznik 2001 i 2002 08-10.12.2017

Puławy

Chłopcy rocznik 2001 i 2002 Klub Sportowy Piłki Ręcznej AZOTY-PUŁAWY Spółka Akcyjna

Artur Witkowski – 600230888

LUBELSKIE
18. IX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt „Karczew Cup 2017” 10-12.11.2017

Karczew

Dziewczyny: 2001/2002, 2004, 2005/2006 MKS Karczew Grzegorz.ankiewicz@gmail.com

602-335-493

MAZOWIECKIE
19.  

Świąteczny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznik 2003 i 2004

 

15-17.12.2017

Puławy

Chłopcy rocznik 2003 i 2004 Klub Sportowy Piłki Ręcznej AZOTY-PUŁAWY Spółka Akcyjna

Artur Witkowski – 600230888

LUBELSKIE

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This