04.05.2023

Wystartowała kolejna już VII edycja projektu Gramy w Ręczną. Szkoły zainteresowane popularyzacją piłki ręcznej w klasach I-III szkół podstawowych i udziałem w programie zachęcamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego. Czas składania dokumentów upływa 19 maja 2023.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki ogłasza rozpoczęcie programu promującego piłkę ręczną pod nazwą Gramy w Ręczną. 

Projekt zakłada zagospodarowanie czasu wolnego uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli W-F. Ma na celu m.in. kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego, rozwój sportowy dzieci, a także zwiększenie zainteresowania sportem ze szczególnym uwzględnieniem piłki ręcznej.

Program rozpocznie się 1 września i potrwa 15 tygodni. Zajęcia będą realizowane trzy razy w tygodniu po 90 min. W projekcie uczestniczyć mogą szkoły podstawowe z terenu całej Polski.

Zgłoszenia można składać poprzez formularz online do 19 maja 2023. 

Szczegóły dotyczące projektu Gramy w Ręczną w regulaminie.

Regulamin Gramy w Ręczną  https://www.gramywreczna.pl/kontakt/regulamin/


Formularz online w zakładce kontakt/do pobrania https://www.gramywreczna.pl/formularz-zgloszeniowy/

W związku z dużym zainteresowaniem projektem Gramy w Ręczną informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Listę zakwalifikowanych szkół umieścimy na stronie www.gramywreczna.pl

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się tą wiadomością ze swoimi znajomymi!