Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

5 + 5 =

Więcej informacji

Koordynator krajowy projektu
510-453-905

reczna@zprp.org.pl
Gramy w Ręczną (program dla szkół)

Lista koordynatorów wojewódzkich

Zachodniopomorskie

Szymaniak Jarosław
661 927 080
j.szymaniak@cks.szczecin.pl

Lubuskie

Marek Książkiewicz
603 688 781
trenerkadry.lzpr@onet.pl

Wielkopolskie

Karolina Peda
692 347 140
Karolina.peda@gmail.com

Mazowieckie

Ewa Filipek
601 530 165
e.filipek@wp.pl

Warmińsko-mazurskie

Ewa Maruszak
508 325 750
ewans1@o2.pl

Pomorskie

Ewa Maruszak
508 325 750
ewans1@o2.pl

Łódzkie

Dukat Mirosław
602 712 006
miroslawdukat@interia.pl

Podlaskie

Wieczorek Krzysztof
601 240 005
ts.wieczorek@wp.pl

Podkarpackie

Moskalczyk Jacek
667 665 765
jacekmoskalczyk@wp.pl

Małopolska

Sowa Jan
606 225 551
trenerreczna@poczta.fm

Małopolska

Małopolska

 

 

Tarnów

Krzysztof Janas

691-728-788

kjanas@op.pl

Lubelskie

Krawczyk Krzysztof
607 666 686
kkrawczyk@op.pl

Śląskie

Wojtek Kasznia
510 261 894
w.kasznia@wp.pl

Kujawsko-Pomorskie

Orzech Jan
662-128-382
janorzech@interia.pl

Świętokrzyskie

Mańko Ryszard
664 060 660
r.manko@wp.pl

Opolskie

Bogumił Baran
b.baran@orzelopole.pl

Dolnośląskie

Ela Szczepaniak
501 718 617
e.szczepaniak@zsslubin.pl
 

Pin It on Pinterest