Szkoły w programie

DOLNOŚLĄSKIE

  1. Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu
  3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KPT. STANISŁAWA BETLEJA W KŁODZKU
  4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W JELENIEJ GÓRZE
  5. Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich
  6. Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Polskich Olimpijczyków w Głogowie
  7. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śląskich
  8. Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy
  9. Szkoła Podstawowa Nr 20 w Legnicy
  10. Szkoła podstawowa nr 12 im. Kawelerów Orderu Uśmiechu w Głogowie
KUJAWSKO-POMORSKIE

  1. Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku
  2. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 we Włocławku
  3. SZKOŁA PODSAWOWA nr 3 im. EDMUNDA WOJNOWSKIEGO W WĄBRZEŹNIE
  4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W BRODNICY
  5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 w Grudziądzu
  6. Zespół Szkół Szkolno Przedszkolny nr 2 w Strzelnie
  7. Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni
  8. Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
  9. Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu
  10. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim
  11. Szkoła Podstawowa nr 1 w Brodnicy
LUBELSKIE

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku
  2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 W LUBLINIE
  3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Puławach
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
  5. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Końskowoli
  6. Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Zamościu
  7. Szkoła Podstawowa nr 6 im Polskich Lotników w Puławach
  8. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZAMOŚCIU
  9. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. J. BRZECHWY
  10. Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach Puławach
LUBUSKIE

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubrzy
  2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
  3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu
  5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI w Gorzowie Wielkopolskim
  6. Zespół Edukacyjny w Trzcielu Szkoła Podstawowa im mjr. H. Dobrzańskiego “Hubala” w Trzcielu
  7. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej w Żarach
  8. SP 21 w Zespole Edukacyjny nr 3 w Zielonej Górze
  9. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ŚWIEBODZINIE
  10. Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Norberta Gierczaka w Lipinkach Łużyckich
ŁÓDZKIE

  1. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku
  2. Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Łodzi
  3. SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach
  4. Szkoła Podstawowa nr 4 im.Królowej Jadwigi w Wieluniu
  5. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie
  6. Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu
  7. Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach
  8. Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimipjczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  9. Szkoła Podstawowa nr. 109 w Łodzi
  10. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim
  11. Szkoła Podstawowa nr 5 im I Armii Wojska Polskiego w Konstantynowie Łódzkim
  12. Szkoła Podstawowa nr1 im Lotników Polskich w Poddębicach
  13. Szkoła Podstawowa nr 5 z Odziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim
MAŁOPOLSKIE

  1. Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie
  2. Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie im. Armii Krajowej w Chrzanowie
  3. Szkoła podstawowa Nr 2 im.Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu
  4. Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Racławicach
  5. Szkoła Podstawowa nr 91 w Krakowie
  6. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich w Tarnowie
  7. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. K. K. BACZYŃSKIEGO W TARNOWIE
  8. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie
  9. Zespół szkolno-Przedszkolny w Libuszy
  10. Szkoła Podstawowa NR4 z Oodziałami Integracyjnymi w Zespole Szkolno-Przedszkolnymi w Libiążu
MAZOWIECKIE

  1. Szkoła Podstawowa nr2 im.Mikołaja Koperniak w Zielonce
  2. Szkoła Podstawowa z Oddział. Integracyjnymi im. Armii Krajowej nr.23 w Płocku
  3. Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku
  4. Szkoła Podstawowa nr 280 w Warszawie
  5. Szkoła Podstawowa nr 5 im.Władysława Rawicza w Siedlcach
  6. Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie
  7. Szkoła Podstawowa nr 2 im. księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie
  8. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu
  9. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasecznie
  10. Szkoła Podstawowa Nr.2 im. Jana Pawła w Węgrowie
  11. Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ruścu
  12. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Jagiełły w Zwoleniu
OPOLSKIE

  1. PSP nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodkowie
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzegu
  5. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 w Brzegu
  6. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Paczkowie
  7. Szkola Podstawowa nr 1 w Otmuchowie
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Komprachcicach
  9. Publiczna Szkoła Podstawowa w Tułowicach
PODLASKIE

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kolbuszowej
  2. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Mielcu
  3. Szkoła Podstawowa im.św. Jana Pawła II w Radomyślu Wielkim
  4. Szkoła Podstawowowa nr 8 z Odziałami Integracyjnymi w Mielcu
  5. Szkola Podstawowa Nr 2 i.Ks.St.Konarskiego w Jarosławiu
  6. Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu
  7. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pruchniku
  8. Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka w Boguchwale
  9. Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Czekanowskiego w Cmolasie
  10. Szkoła podstawowa w Nowej Sarzyni
PODKARPACKIE

  1. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łomży
  2. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łomży
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie
  4. Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze
  5. Szkoła Podstawowa nr 45 w Białymstoku
  6. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dabrowie Białostockiej
  7. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej
  8. Szkoła Podstawowa nr 42 im. Bł. ks. M Sopoćki w Białymstoku
  9. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Siemiatyczach
  10. Szkola Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
  11. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
  12. Szkoła Podstawowa Nr49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego –
  13. Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku
  14. Szkoła Podstawowa nr 50 w Białymstoku
  15. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku
POMORSKIE

  1. Centrum Edukacji Twórczej w Kowalach
  2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 w Gdańsku
  3. Szkoła Podstawoaa nr 12 w Tczewie
  4. Szkoła Podstawowaim.Obrońców Westerplatte w Gardei
  5. Szkoła Podstawowa Nr48 im. Profesora Kazimierza Demela w Gdyni
  6. Szkoła Podstawowa Nr 60 w Gdańsku
  7. Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 3 w Gdyni
  8. Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
  9. Szkoła Podstawowa w Orlu im. Jana Brzechwy w Zamostnem
  10. Szkoła Podstawowa Banino w Baninie
ŚLĄSKIE

  1. Szkoła podstawowa nr 1 im. Młośników Ziemi Śląskiej w Świętochłowicach
  2. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kośmidrach
  3. Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Pietrowicach Wielkich
  4. Szkoła Podstawowa Nr 30 w Zabrzu
  5. Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie
  6. Prywatna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej
  7. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rudzie Śląskiej
  8. Szkoła Podstawowa nr 13 w Żorach z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego
  9. Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich
  10. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Dąbrowskiej w Zawierciu
  11. Szkoła Podstawowa nr 4 w Sosnowcu im. J. Tuwima w Sosnowcu
ŚWIĘTOKRZYSKIE

  1. ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. BOHATERÓW POWSTANIA STYCZNIOWEGO W WĄCHOCKU
  2. Szkoła Podstawowa w Wolicy
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku-Zdroju
  4. Szkola Podstawowa im. Stanisława Młodożeńca w Wilczycach
  5. Szkoła podstawowa nr 1 w Sandomierzu
WARMIŃSKO-MAZURSKIE

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Morągu
  2. Szkoła Podstawowa nr1 w Bartoszycach
  3. Szkoła Podstawowa nr4 im.Stanislawa Moniuszki w Kętrzynie
  4. Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu
WIELKOPOLSKIE

  1. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera nr 10 w Poznaniu
  2. Szkoła Podstawowa nr 72 z oddziałami dwujęzycznymi i sportowymi w Poznaniu
  3. Szkoła Podstawowa im. Powst. Wlkp. w Budzyniu
  4. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim
  5. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Unicef w Obornikach
  6. Szkoła Podstawowa nr 46 w Poznaniu
  7. Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie
  8. Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych w ostrowie Wielkopolskim
  9. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Wągrowcu
  10. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie
ZACHODNIOPOMORSKIE

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO
  2. Szkoła Podstawowa Nr 17 w Koszalinie
  3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 w Sławnie
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogardzie
  5. SZKOŁĄ PODSTAWOWA NR 71 W SZCZECINIE
  6. Szkoła Podstawowa nr 59 im. Bolesława Krzywoustego w Szczecinie
  7. Sportowa Szkoła nr 2 w Szczecinie, Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
  8. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Koszalinie
  9. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 w Szczecinie
  10. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W DĘBNIE

Pin It on Pinterest

Share This