Szkoły w programie

DOLNOŚLĄSKIE

Szkoła Podstawowa im. Orłą Białego w Podgórzynie
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Mirsku
Szkoła podstawowa nr 2 w Legnicy
Szkoła podstawowa nr 2 w Legnicy
Szkoła Podstawowa nr 3 Kłodzko
Szkoła Podstawowa Nr 20 w Legnicy
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia
Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy
Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy
Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy
Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżoniowie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku
Szkoła Podstawowa nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władyslawa Broniewskiego w Świebodzicach
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach śląskich
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kombatantów Ziemi Ziębickiej w Ziębicach

KUJAWSKO-POMORSKIE

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowie
Szkoła Podstawowa Szabda
Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Sulek w Drużynach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Włocławek
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego Wąbrzeźno
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2 im Jana Dałkowskiego w Strzelnie
Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku.
Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu
Zespół Szkół Akademickich we Włocławku im. Obrońców Wisły 1920 roku
Szkoła Podstawowa im.K.Wielkiego w Kowalu
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu
Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Brodnicy
Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Świekatowie
Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni

LUBELSKIE

Szkoła Podstawowa Nr 8 i. Orląt Lwowskich w Zamościu
Szkoła Podstawowa w Okszowie
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Zamościu.
I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku
Zespół Szkół im.gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej

LUBUSKIE

Szkoła Podstawowa Nr 2 im H. Brodatego w Nowogrodzie
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Gen.józefa Bema w Sulechowie
ZESPÓŁ EDUKACYJNY NUMER 1 W Świebodzinie im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 2 w Świebodzinie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Gubinie
Zespół Edukacyjny w Trzcielu Szkoła Podstawowa im mjr H. Dobrzańskiego „Hubala”
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi I im. SZARYCH SZEREGÓW w Gorzowie Wielkopolskim
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie

ŁÓDZKIE

Szkoła Podstawowa nr 111 w Łodzi
Szkoła Podstawowa nr 24 w Łodzi
Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport”
Szkoła Podstawowa Nr 109 w Łodzi
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi im Wisławy Szymborskiej
Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim
Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej w Łódzi.
Szkoła Podstawowa w Różycy
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach
Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Szkoła podstawowa nr 29 im Jana Kochanowskiego w Łodzi
Szkoła Podstawowa nr 30 w Łodzi
Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego w Konstantynów Łódzki
Szkoła Podstawowa Nr 160 w Łodzi
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku
Szkoła Podstawowa nr 11 przy ZS-P nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim
Szkoła Podstawowa nr 11 przy ZS-P nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim

MAŁOPOLSKIE

Zespół Szkół Gminnych im Mikołaja Kopernika w Gawłowie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Binarowej im. Kazimierza wielkiego
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowy Sączu im. św. Jadwigi Królowej
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Chrzanów
Szkoła Podstawowa nr 134 im. Stanisława Lema w Krakowie
Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI w Lubiążu
Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Racławicach
Zespół Szkolno – Przedszkolny im. mjra Henryka Sucharskiego Szkoła Podstawowa Nr 1 w Spytkowicach
Szkoła Podstawowa im. Augustyna Suskiego w Szaflarach
Szkoła Podstawowa w Wilczyskach
Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Skawinie

MAZOWIECKIE

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie im. Adam Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina w Płocku
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina w Płocku
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bulkowie
Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza w Regiminie
Zespół Szkolno Przedszkolny im. Marii Skłodowskiej Curie w Ruścu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasecznie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr3 im Kornela Makuszyńskiego w Płocku
Szkoła Podstawowa im. WŁ. Rdzanowskiego w Radziejowicach
Zespol Szkol nr 5 w Płocku Szkoła Podstawowa nr 8
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. FRYDERYKA CHOPINA w Małkini Górnej
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu
Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara „Rudego” w Warszawie
Szkoła podstawowa nr 2 w Radzyminie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W JÓZEFINIE
Szkoła Podstawa w Zawidzu Kościelnym
Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada w Warszawie
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1 w Radomiu
Szkoła Podstawowa nr 5 im.Władysława Rawicza w Siedlcach
Szkoła Podstawowa nr 5 im.Władysława Rawicza w Siedlcach
Zespół Szkolno Przedszkolny im. Marii Skłodowskiej Curie w Ruścu
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu
Szkoła Podstawowa nr 4 im. 21. Warszawskiego Pułku Piechoty „Dzieci Warszawy” w Ciechanowie
Zespół Szkolny w Cegłowie
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina w Płocku
ZESÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WINNICY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PROF. I. MOŚCICKIEGO W WINNICY
Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Hallera w Mariance
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 3 w Radomiu
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Zielonce
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANII DZIEWULSKIEJ W OJRZANOWIE
Szkoła Podstawowa Im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie
Szkoła Podstawowa Im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie
Szkoła Podstawowa Im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków w Markach
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Maciejowicach
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Tczów
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 w Płocku
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Armii Krajowej nr 23 w Płocku
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 w Płocku
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach
Szkoła Podstawowa nr 4 Im. Stefana Roweckiego „Grota” w Markach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr3 im Kornela Makuszyńskiego w Płocku
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mikołaja Kopernika w Płocku

OPOLSKIE

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Narodów Świata nr 24 w Opolu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzegu
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Pawłowiczkach
Szkoła Podstawowa nr 1 w Otmuchowie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem
Publiczna Szkoła Podstawowa w Domecku
Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa w Krapkowicach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Grodkowie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Brzegu
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Komprachcicach

PODLASKIE

Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkowa Nauką Języka Białoruskiego im. Jarosława Kostycewicza w Bielsku Podlaskim
Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze
Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie
Szkoła Podstawowa nr 45 w Białymstoku
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej
Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 IM. BLOGOSŁAWIONEGO KS. MICHAŁA SOPOĆKI W BIAŁYMSTOKU
Szkoła Podstawowa im Bohaterów Powstań Narodowych w Szudziałowie
Szkoła Podstawowa Nr3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W BIAŁYMSTOKU
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej
Zespół Szkół w Kleosinie

PODKARPACKIE

ZSP Posada Górna
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu
Szkoła Podstawowa w Nowej Sarzynie
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pełkiniach
Zespół Szkólno-Przedszkolny w Rudzie
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 W DYNOWIE
Szkoła Podstawowa w Cmolasie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADOMYŚLU WIELKIM
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W PRUCHNIKU
Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu

POMORSKIE

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku
Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 w Sopocie
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gdańsku
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce im. kmdra Bolesława Romanowskiego w Ustce
Szkoła Podstawowa z Odziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie
Szkoła Podstawowa w Miszewie
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Główczycach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Gdyni
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Gdańsku
Szkoła Podstawowa im.Obrońców Westerplatte w Gardei
ZSP Nr 5 w Gdańsku
Szkoła Podstawowa w Charzykowach
Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi
Szkoła Podstawowa Banino
Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce im. kmdra Bolesława Romanowskiego w Ustce
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH KAWALERÓW MALTAŃSKICH W OGORZELINACH
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 35 w Gdańsku Oliwie
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żelkowie

ŚLĄSKIE

Sp19 im.Boleslawa Chrobrego w Świętochłowicach
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 4 w Sosnowcu im Juliana Tuwima w Sosnowcu
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Powstańców Śląskich w Rudzie Śląskiej
ZSS Nr 19 Zabrze
Szkoła Podstawowa nr 14 w Żorach
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach śląskich
Szkoła Podstawowa nr. 18 w Sosnowcu im. Ignacego Krasickiego w Sosnowcu
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Sportowymi w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich
Szkoła Podstawowa im Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach
Szkoła Podstawowa Nr 30 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Budryka
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHUDOWIE
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Gerarda Cieślika w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szkół Podstawowa im.ks.Piotra sciegiennego w Bilczy
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Młodożeńca w Wilczycach
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1; Szkoła Podstawowa nr 32 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu
Zespół Placówek Oświatowych im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Wąchocku
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kosciuszki w Połańcu
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Masłowie Pierwszym
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy ” Szarego” w Kunowie
Szkoła Podstawowa NR 25 w Kielcach im. Kornela Makuszyńskiego
Zespół Placówek Oświatowych w Klimontowie
Szkoła Podstawowa w Wolicy

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Szkoła Podstawowa nr 1 w Eblagu
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Morągu
Szkoła Podstawowa nr 1 im Romualda Traugutta w Bartoszycach
Zespół Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu
SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W ELBLĄGU
Szkoła Podstawowa w Bankach Oleckich
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku
Szkoła Podstawowa nr 21 im Mikołaja Kopernika w Elblągu

WIELKOPOLSKIE

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Feliksa Stamma w Kościanie
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim
Szkoła Podstawowa nr 11 w Ostrowie WLK.
Szkoła Podstawowa nr 10 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa nr 10 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Erazma z Rotterdamu w Lesznie
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej w Poznaniu
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM UNICEF W OBORNIKACH
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach
Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Baranowie
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gnieźnie im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Mickiewicza w Rożnowie
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu
Szkoła Podstawowa im. Przemysław II w Kępnie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Wolsztynie

ZACHODNIOPOMORSKIE

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierzwnicy
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rymaniu
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Szczecińskich Olimpijczyków w Szczecinie
Szkoła podstawowa nr. 59 w Szczecinie im. Bolesława Krzywoustego
Szkoła podstawowa nr. 59 w Szczecinie im. Bolesława Krzywoustego
Szkoła Podstawowa nr 2 w Sianowie
Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Koszalinie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W ŚWINOUJŚCIU
Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie im Noblistów Polskich
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Koszalinie
Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie
Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im.św Stanisława Kostki w Szczecinie
Szkoła Podstawowa im ppor. Emilii Gierczak w Postominie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Połczyn-Zdrój
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SŁAWNIE

Pin It on Pinterest

Share This