Związek Piłki Ręcznej w Polsce informuje o rozpoczęciu naboru skierowanego do szkół podstawowych do projektu “Gramy w Ręczną”. Inicjatywa obejmuje uczniów z klas I-III. Rekrutacja trwać będzie do 19 lutego 2024 roku, a pierwsze zajęcia odbędą się już 1 marca.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce przy współpracy i wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki już po raz siódmy uruchamia projekt ogólnopolskiego programu upowszechniającego piłkę ręczną wśród dzieci pod nazwą „Gramy w Ręczną”.

VIII edycja inicjatywy rozpocznie się w marcu 2024 roku. Wcześniej zaplanowano nabór skierowany do szkół podstawowych. Rekrutacja trwać będzie do 19 lutego 2024 roku.

Na coroczną kontynuację programu w szkołach podstawowych zapraszamy uczniów klas I-III, jak również nauczycieli wychowania fizycznego. Program przewiduje włączenie około 260 szkół z całej Polski i udział około 5 300 dzieci tj. po 20 uczniów w każdej grupie. Zajęcia dla dzieci niezmiennie będą bezpłatne.

Zajęcia będą odbywać się w okresie od 1 marca do 15 czerwca i od 1 września do 14 grudnia 2024 roku. Treningi zaplanowane są dwa razy w tygodniu i za każdym razem będą trwać zegarową godzinę.

Szczegóły dotyczące projektu “Gramy w Ręczną” można znaleźć w regulaminie dostępnym TUTAJ.

Termin składania aplikacji mija 19 lutego 2024 roku.

Dokumenty aplikacyjne dostępne do wypełnienia online znajdują się na stronie www.gramywreczna.pl w zakładce Kontakt/Do pobrania lub bezpośrednio pod adresem: https://www.gramywreczna.pl/formularz-zgloszeniowy/

W związku z dużym zainteresowaniem projektem “Gramy w Ręczną” informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Listę zakwalifikowanych szkół umieścimy na stronie www.gramywreczna.pl.

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się tą wiadomością ze swoimi znajomymi!