Szkoły w programie

DOLNOŚLĄSKIE

1. PSP nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śląskich

2. Szkoła Podstawowa nr 20 w Legnicy

3. PSP nr 4 im. Janusza Korczaka w Świebodzicach

4. Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. S. Betleja w Kłodzku

5. Szkoła Podstawowa im. Osadników Ziemi Mirskiej w Mirsku

6. Szkoła Podstawowa nr 7 w Lubinie

7. Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy

8. Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy

9. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Lądku-Zdroju

10.Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

KUJAWSKO-POMORSKIE

1.  Szkoła Podstawowa nr 67 im. A. Szfalbego w Bydgoszczy

2. Szkoła Podstawowa nr  7 w Brodnicy

3. Szkoła Podstawowa im. Mjr. H. Sucharskiego w Osięcinach 

4. Zespół Szkół w Mycielewie

5. Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Choceniu

6. Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu

7. Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku

8. Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim

9. Szkoła Podstawowa nr 48 im 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy

10.Szkoła Podstawowa  im Mikołaja Kopernika w Nowym Świerczynie

LUBELSKIE

1. Zespół szkół szkolno-przedszkolny nr 1 w Łukowie

2. Szkoła Podstawowa nr 11 im.H. Sienkiewicza w Puławach

3. Szkoła Podstawowa nr 3 im.M Konopnickiej w Białej Podlaskiej

4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku

5. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju

6. Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Kraśniku

7. Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

8. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku

9. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach

10.Szkoła Podstawowa nr 29 im. A. Mickiewicza w Lublinie

LUBUSKIE

1. Szkoła Podstawowa w Lubrzy

2. Zespół Edukacyjny w Trzcielu; Szkoła Podstawoa im. Hubala

3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu

4. Zespół Szkół w Kowalowie

5. Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze

6. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gorzowie Wlkp.

7. Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowogrodzie Bobrzańskim

8. Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie

9. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Świebodzinie

10.Publiczna Szkołą Podstawowa nr3 w Nowej Soli

ŁÓDZKIE

1. Szkoła Podstawowa nr 202 w Łodzi

2. Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi

3. Szkoła Podstawowa nr 70 w Łodzi

4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu

5. Szkoła Podstawowa nr 11 w Tomaszowie Mazowieckim

6. Szkoła Podstawowa w Piątku

7. Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie

8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Poddębicach

9. Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim

10.Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

MAŁOPOLSKIE

1. Szkoła Podstawowa nr 10 im. M. Skłodowskiej-Curie w Krakowie

2. Samorządowy Zespół Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza w Chełmku

3. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ppłk. S. Skarżyńskiego w Olkuszu

4. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie

5. Zespół Szkół im. Kazimierza Wielkiego w Białym Dunajcu

6. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej

7. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. prof. A. Kosiby w Libuszy

8. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kazimierza Wielkiego w Binarowej

9. Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Libiążu

10.Szkoła Podstawowa im. S. Czarnieckiego w Racławicach

MAZOWIECKIE

1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyminie

2. Szkoła Podstawowa nr 8 w Płocku

3. Szkoła Podstawowa nr 280 w Warszawie

4. Szkoła Podstawowa w Regiminie

5. Zespól Szkolno- Przedszkolny w Jaktorowie

6. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radomiu

7. Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym

8. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bieżuniu

9. Szkoła Podstawowa w Cegłowie

10.Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonce

OPOLSKIE

1. PSP nr 1 im Obrońców Westerplatte w Opolu

2. PSP im. I. Korczaka w Polskiej Nowej Wsi

3. PSP nr 1 w Kolonowskim

4. Zespół Szkół w Tułowicach

5. PSP nr 21 w Opolu

6. PSP im Ks Twardowskiego w Komprachcicach

7. PSP z OS Dobrzeń Wielki

8. Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzegu

9. Szkoła Podstawowa w Strojcu

10.Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

PODLASKIE

1. Szkoła Podstawowa nr 1, im. J. Słowackiego w Białymstoku

2. Szkola Podstawowa nr 45 w Białymstoku

3. SP Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku

4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Siemiatyczach

5. SP w Zespole Szkół Samorządowych w Dąbrowie Białostockiej

6. SP w Zespole Szkół Samorządowych w Jabłoni Kościelnej

7. Szkoła Podstawowa Zespole Szkół Samorządowych w Lipsku

8. Szkoła podstawowa nr 2, im. H.Sienkiewicza w Kolnie

9. Szkoła Podstawowa nr 11 Zespół Szkól nr 3 w Suwałkach

10.Szkoła Podstawowa w Turośni Kościelnej

PODKARPACKIE

1. Szkoła Podstawowa w Rozborzu Długim

2. Szkoła Podstawowa im Prof. J. Czekanowskiego w Cmolasie

3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku

4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzyżowie

5. Szkoła Podstawowa w Posadzie Górnej

6. Zespół Szkół w Rzepedzi

7. Szkoła Podstawowa nr 14 w Przemyślu

8. Szkoła Podstawowa nr 11 w Mielcu

9. Szkoła Podstawowa im gen. Sikorskiego w Radomyślu Wielkim

10.Zespół Szkół Publicznych w Milczy

POMORSKIE

1. Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni

2. Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Baninie

3. Szkoła Podstawowa w Ryjewie

4. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 w Sopocie

5. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Główczycach

6. Zespół Szkół w Gardei

7. Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie

8. Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach

9. Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi

10.Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku

ŚLĄSKIE

1. Szkoła Podstawowa nr 21 z oddziałami integracyjnymi im. H. Sienkiewicza w Gliwicach

2. Szkoła Podstawowa nr  13 Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Żorach

3. Szkoła Podstawowa nr 16 im. J. Korczaka w Rudzie Śląskiej

4. Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu

5. Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika w Zawierciu

6. Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 w Piekarach Śląskich

7. Szkoła Podstawowa nr 40 w Katowicach

8. Szkoła Podstawowa nr 19 im. B.Chrobrego w Świętochłowicach

9. Szkoła Podstawowa nr 3 im. KEN w Mysłowicach

10.Miejska Szkoła Podstawowa nr 5 w Piekarach Śląskich

ŚWIĘTOKRZYSKIE

1. Szkoła Podstawowa w Radoszycach

2. Zespół Szkół-Szkoła Podstawowa w Łopusznie

3. Szkoła Podstawowa w Wolicy

4. Zespół Placówek Oświatowych – Szkoła Podstawowa w Złotej

5. Szkoła Podstawowa w Skorzeszycach

6. Szkoła Podstawowa w Niedźwicach

7. Szkoła Podstawowa nr 1 w Sandomierzu

8. Szkoła Podstawowa nr 2 w Busko Zdroju

9. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunowie

10.Szkoła Podstawowa w Królewcu

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

1. Szkoła Podstawowa nr 9 w Zespole Szkół nr 3 w Elblągu

2. Szkoła Podstawowa w Zespole Oświatowym w Mikołajkach

3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie

4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Mrągowie

6. Zespół Szkół nr 1 w Bartoszycach

7. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Ostródzie

8. Szkoła Podstawowa w Lubawie

9. Szkoła Podstawowa nr 3 w Reszlu

10.Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

WIELKOPOLSKIE

1. Szkoła Podstawowa nr 7 w Poznaniu

2. Szkoła Podstawowa nr 46 w Poznaniu

3. Szkoła Podstawowa nr 72 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi

4. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Unicef w Obornikach

5. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dopiewie

6. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu

7. Szkoła Podstawowa nr 9 Gniezno

8. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Przemysła II w Kępnie

9. Szkoła Podstawowa nr 3 z im. Feliksa Stamma w Kościanie

10.Szkoła Podstawowa nr 4 w Lesznie

ZACHODNIOPOMORSKIE

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogardzie

2. Szkoła Podstawowa nr 71 w Szczecinie

3. Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku

4. Szkoła Podstawowa nr 17 im. Orła Białego w Koszalinie

5. Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

6. Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Baniach

7. Szkoła Podstawowa im. L. Teligi w Mielnie

8. Szkoła Podstawowa nr 23 im. M. Zaruskiego w Szczecinie

9. Zespół Szkół w Dobrzanach

10.Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

Pin It on Pinterest

Share This