Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

2 + 9 =

Więcej informacji

Łukasz Monikowski
– koordynator krajowy projektu
662-242-714

reczna@zprp.org.pl – Gramy w Ręczną (program dla szkół)

Lista koordynatorów wojewódzkich

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie

 

Grażyna Malinowska

601-549-098

Grazynam53@wp.pl

Lubuskie

Lubuskie

 

Zielona Góra

Marek Książkiewicz

603-688-781

Sekretarz.lzpr@onet.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie

 

Poznań

Karolina Peda

692-347-140

Karolina.peda@gmail.com

Mazowieckie

Mazowieckie

 

Warszawa

Ewa Filipek

601-530-165

e.filipek@wp.pl

Warmińsko-mazurskie i Pomorskie

Warmińsko-Mazurskie i Pomorskie

 

Elbląg

Ewa Maruszak

508-325-750

Ewans1@o2.pl

Łódzkie

Łódzkie

 

Łódź

Marek Żuk

660-467-781

zuk@zprp.org.pl

Podlaskie

Podlaskie

 

Białystok

Krzysztof Wieczorek

601-240-005

Ts.wieczorek@wp.pl

Podkarpackie

Podkarpackie

 

Posada Górna

Grzegorz Argasiński

504-142-080

Argasb098@interia.pl

Małopolska

Małopolska

 

Tarnów

Krzysztof Janas

691-728-788

kjanas@op.pl

Małopolska

Małopolska

 

Tarnów

Krzysztof Janas

691-728-788

kjanas@op.pl

Lubelskie

Lubelskie

 

Lublin

Agata Tęcza-Hodun

607-813-361

Agatatecza1@wp.pl

Śląskie

Śląskie

 

Katowice

Wojciech Kasznia

510-261-894

w.kasznia@wp.pl

Kujawsko-Pomorskie

Kujawsko-Pomorskie
Bydgoszcz
Tomasz Burliński
793-743-110
tomaszburlinski@interia.eu

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie
Kielce
Jolanta Sabat
602-684-454
Jolanta.sabat@gmail.com

Opolskie

Opolskie
Opole
Bogumił Baran
693-431-718
b.baran@orzelopole.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie
Lubin
Elżbieta Szczepaniak
501-718-617
e.szczepaniak@zsslubin.pl

 

Pin It on Pinterest