Zapraszamy do kontaktu – nasi koordynatorzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące was pytania 🙂 Wszystkie numery telefonów oraz adresy email znajdziecie również w zakładce “kontakt” 🙂

 

 

 

 

Dolnośląskie

Elżbieta Szczepaniak                  501-718-617                                e.szczepaniak@zsslubin.pl

KujawskoPomorskie

Tomasz Burliński                         793-743-110                                tomaszburlinski@gmail.com

Lubelskie

Agata Tęcza-Hodun                      607-813-361                               agatatecza1@wp.pl

Lubuskie

Marek Książkiewicz                     603-688-781                                 sekretarz.lzpr@onet.pl

Łódzkie

Marek Żuk                                      660-467-781                                 zuk@zprp.org.pl

Małopolska

Krzysztof Janas                            691-728-788                                   kjanas@op.pl

Mazowieckie

Ewa Filipek                                    601-530-165                                   e.filipek@wp.pl

Opolskie

Bogumił Baran                             693-431-718                                   b.baran@orzelopole.pl

Podkarpackie

Grzegorz Argasiński                   504-142-080                                   argasb098@interia.pl

Podlaskie

Krzysztof Wieczorek                   601-240-005                                    ts.wieczorek@wp.pl

Pomorskie

Ewa Maruszak                            508-325-750                                      ewans1@o2.pl

Śląskie

Wojciech Kasznia                       510-261-894                                      w.kasznia@wp.pl

Świętokrzyskie

Jolanta Sabat                              602-684-454                                       jolanta.sabat@gmail.com

Warmińsko-Mazurskie

Ewa Maruszak                             508-325-750                                      ewans1@o2.pl

Wielkopolskie

Karolina Peda                              692-347-140                                      karolina.peda@gmail.com

Zachodniopomorskie

Grażyna Malinowska                  601-549-098                                      grazynam53@wp.pl

 

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się tą wiadomością ze swoimi znajomymi!